Taocu Seksin Sırları

Tao yol anlamına gelmektedir. Yolda en önemli şey eylemin kendisidir. Taoculuk yaşamla yaşamın her hali ile bütünleşmeyi savunur. Ne iş yaparsan yap yaptığın işle bir olmak ona sezgisel yaklaşmak gerekir.

Taocular her insanın evrenin bir mikrokosmozu ve insan ilişkilerinin de kozmik modellerin mikroskobik bir yansıması olduğu düşüncesini benimserler.

Doğu seksi, kamasutra ve taocu seks, hipnotik seksi, ruhsal boşalma, aydınlanma yani kendini bilme ve farkındalık, bilgelik yani ötekini bilme, empati yapma esasları üzerine kuruludur.

Batı seksi ise pornografik seksi, tempolu seksi esas alır. Batı seksinde bedensel boşalma var iken ruhsal boşalma çok da anlamlı değildir.

Taocu sekste; hissetmek, güzel sevişmek, aşkın seks, zamandan kopma, erotik dans, sekse dair konuşmak, nefes kontrolü önemlidir. Performans beklentisi yerine her şey kendiliğinden olur esası vardır.

Zamandan Kopmak

Şehvetin doruğuna ulaşmanın yolu, güzel sevişme tekniklerini uygulamanın yanında çiftin birbirlerine saygı duymasından, birbirlerine güvenmesinden, birbirlerine teslim olmasından, zamandan kopmalarından ve birbirlerine kalplerini açmalarından geçer.

Kaynaşmak ve Tek Beden Olmak

Taocu seks beraber olmak ve cinsel enerjide bütünleşmek anlamındadır. Cinsel enerji ise yaşam enerjisidir. Cinsel enerjiyle savaşmak yerine, ona dostça yaklaşmak kaynaşmak ve tek beden olmaktır.

Göz Teması Gönül Teması Ten Teması

Bakışlar önce gözlerde birleşir. Kadın erkeği, erkek de kadını kendi iç dünyasında hissetmeye başlar. Kadın ve erkek birbirlerine bakarak birleşmenin mutluluğunu duyarlar. Sonra tenler temas eder ve bir olurlar.  Enerji gittikçe çoğalır. Beden ritmi ile nefes ritmi arasında tam bir uyum sağlandığında, her ikisi de o an yükselen hayat gücünü içlerinde duyarlar. Bu güç artar ve bütün benliklerini kaplar. Aniden beyinde duyulan bir şimşek parıltısı ile bütün kainatı bir anda kendi içlerinde hissederler.

Partnerin gözlerinde tüm dünyayı ve kozmosu görmek Taocu Seksin en kadim öğretisidir. Bu durumda kişi kendisini manyetik bir okyanusun içinde bulur ve kendisine evrenin bir parçası olduğunu hatırlatan bir şeyi hisseder, bu bütünleşmeye eşlik eden cinsel deneyim yaşamın ta kendisidir.

Nefes Kontrolü, Nefis Kontrolü

Sağlıklı ve mutlu bir seksin yolu, gevşemekten ve nefes alma tekniklerini öğrenmekten geçer. Öpüşürken bile partnerle nefes alışverişi yapılmalıdır. Nefeslerin ritmi birbirlerine uydurulmalıdır.

Erotik Dans Büyüsü

Müzik eşliğinde baştan çıkarıcı ve büyüleyici danslar yapmak ve partneri tahrik etmek Taocu sekste çok önemlidir.

Özel Zaman Yaratma

Taocu Seks zaman ayırma ve özen gösterme sanatıdır. Seks yapılacak mekan kutsal bir odaya dönüştürülmeli ve çift arınmak için birlikte banyo yapmalıdır.

Meni Çıkışı Olmadan Orgazm Olabilmek

Taocu Sekste meniyi boşaltmak yerine o enerjinin iki vücut arasında saatlerce gezerek dönüşüm geçirmesi ve böylece hazların en büyüğünün yaşanması amaçlanır. Çoklu orgazm veya uzun süren orgazmın amaçlanmasının nedeni, orgazm anında her şeyin anlamını yitirmesidir. Bu nedenle Taocu Seks cinsel bir birleşmenin ötesinde ruhsal bir yolculuktur. Amaç heyecanın doruğuna ulaşmak değil en derin gevşemenin keyfini yaşamaktır.

Hakkımızda

Cinsel Sorunlara,

Hipnoz, Akupunktur, Regresyon, Fitoterapi, Duygu Odaklı Terapi yöntemlerinin kombinasyonu ile hızlı ve etkili bir çözüm sunuyoruz. Detaylı bilgilendirme ve fikir edinmek için kahve eşliğinde ücretsiz ön görüşme yapmak üzere kliniğimize bekleriz.

Hizmetlerimiz

Kolay Randevu Talep Formu

    Call Now Button Şimdi Ara