Erotik Masaj

Cinsel yaşamınızda bir şeylerin yolunda gitmediğini düşündüğünüz zamanlar olabilir. Erotik masaj ile cinsel yaşamınıza büyülü bir dokunuş yapabilirsiniz… Üstelik bu yöntem oldukça basit ve etkilidir. Yapmanız gereken şey yöntemin adımlarını aşağıda anlatıldığı şekilde uygulamak olacaktır.

Erotik masaj nasıl uygulanır?

Partnerinizle bu aşamayı uygulamak için uygun bir gün ve saat belirleyin. İkinizin de yorgun olmayacağı bir zamanı seçmeye dikkat edin. Partnerlerden biri “verici” yani “masaj yapan”, diğeri “alıcı” yani “masaj alan” olacak ve sonra roller değişecektir. Önce hanginizin alıcı ya da verici olacağına karar verin. Önce ideal ortamı yaratın. Rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortam olmalı… Odanın ısısı sizi terletmemeli, üşütmemeli. Göz bebeklerinizi görecek kadar aydınlık, burnunuzdaki siyah noktaları görmeyecek kadar loş olmalı… Telefon gibi rahatsız edici şeyler olmamalı… Sonra “meditasyon duşu” alın… Tüm sıkıntı verici düşüncelerin ve duyguların su gibi aktığına inanarak duş alın, gevşeyin ve rahatlayın… Daha sonra “nefes ve gevşeme egzersizleri” yapın… Bir çiçeği koklar gibi nefes alın, mumu üfler gibi nefes verin… Her nefes aldığınızda bir kas grubunuzu sıkın, nefes verirken gevşetin… Şimdi yatak odanızda ya da rahatsız edilmeyeceğiniz sakin ve rahat herhangi bir yerde çırılçıplak olacak şekilde üzerinizdeki kıyafetleri çıkarmış olarak şu adımları takip edin:

Birinci aşama

  1. Alıcı önce yüzükoyun yatar.
  2. Verici, alıcının saçlarından başlayarak tüm vücudunu hafif ve nazik dokunuşlarla okşar. Bu sırada isterse güzel sözler ve erotik ifadeler kullanarak konuşabilir ya da sessiz kalmayı tercih edebilir. Ayrıca dokunuşlarını aromatik yağlar ya da losyonlar sürerek de yapabilir.
  3. Verici, alıcının vücuduna dokunmanın ve doku farklılıklarını keşfetmenin zevkine odaklanırken, alıcı da dokunuşlara ve dokunuşların en çok nerelerine haz verdiğine odaklanmalıdır.
  4. Ortalama 15 dakika vericinin alıcının vücudundaki dokunuşları tamamlandıktan sonra, roller değiştirilir, yukarıdaki üç adım tekrarlanır. Daha sonra sırt üstü yatılır ve 15’er dakikalık sürede aynı prosedür uygulanır. Toplamda 1 saatlik bir aşk oyunu oynanır.

Bu aşamada uyulması gereken tek bir yasak vardır. Eşler birbirlerinin cinsel organlarına ve göğüslerine dokunmamalıdır. Çünkü dokunuşlardaki amaç eşi doğrudan cinsel olarak uyarmak değil, dokunuşlar aracılığıyla haz alıp haz vermeye ve partnerin vücudunu tanımaya odaklanmaktır. Ayrıca roller değiştirilerek adımların tamamı uygulanmadan cinsel birleşme yaşanmamalıdır. Birinci aşamanın adımlarını bir hafta süresince gün aşırı olmak üzere uygulayın.

İkinci aşama: “erotik hazza odaklanma

Birinci aşamayı tamamladıktan sonra ikinci aşamaya geçmeye hazırsınız… Aslında bu aşama birinci aşamanın alıcının rehberliğinde yapılmasıdır.

  • Alıcı önce yüzükoyun
  • Alıcı elini vericinin elinin üzerine koyarak onu vücudunda dokunmasını istediği yerlere yönlendirir.
  • Cinsel organlar ve göğüsler de dâhil vücudun her yerine dokunulabilir. Ancak burada da amaç doğrudan cinsel uyarılma sağlamak ve cinsel birleşmeye geçmek olmamalı, dokunmanın verdiği hazza odaklanmaya devam edilmelidir.
  • Alıcının, vericinin dokunmasını istediği yerler sona erdiğinde roller değiştirilir ve adımlar tekrarlanır. Daha sonra sırt üstüyatılır ve 15’er dakikalık sürede aynı prosedür uygulanır. Yine toplamda 1 saatlik bir aşk oyunu oynanır.

Bu aşamadaki dokunuşlar cinsel uyarılma açısından oldukça güçlü olacaktır ama yine roller değiştirilerek adımların tamamı uygulanmadan cinsel birleşme yaşanmamalıdır. Gösterilen tüm dikkate rağmen, bu aşama sırasında, partnerlerden birinin boşalması durumunda endişelenmeyin ve keyfini çıkarın ama bir dahaki sefere kendinizi daha fazla kontrol etmeyi deneyin. Bu aşamanın adımlarını bir hafta süresince gün aşırı olmak üzere uygulayın.

Hakkımızda

Cinsel Sorunlara,

Hipnoz, Akupunktur, Regresyon, Fitoterapi, Duygu Odaklı Terapi yöntemlerinin kombinasyonu ile hızlı ve etkili bir çözüm sunuyoruz. Detaylı bilgilendirme ve fikir edinmek için kahve eşliğinde ücretsiz ön görüşme yapmak üzere kliniğimize bekleriz.

Hizmetlerimiz

Kolay Randevu Talep Formu

    Call Now Button Şimdi Ara