Erken Boşalmada Mastürbasyon Egzersizleri

Erken boşalmada bütüncül yaklaşımlarla sorun %100 çözülebilir.

Erken boşalma sorununu çözmek için detaylı psikolojik ve cinsel öykü almak gerekir. Sorunun hangi nedene dayandığı bulunur. İlk cinsel deneyiminden tutun da çocukken babası il ilişkilerine kadar, ilk okulda yaşadığı travmalara kadar, yemek yeme hızına, iş ilişkilerine, araba kullanma hızına kadar her şey sorgulanır. Sonrada tam nokta atışı yapılarak bütüncül bir yaklaşımla problem çözülür.

Erken boşalma sorunu, her 10 erkekten 7’sinde yaşamlarının bir döneminde görülen bir cinsel işlev sorunudur

Erken boşalmada sorun peniste değil beyindedir. Bu yüzden boşalma refleksini kontrol etmeyi beyine öğretmek gerekir. Aslında çözüm sorunun kendi içerisindedir. Yani ayrıntılı bir öykü alındığında sorunun nerede olduğu bulunabilir.

Mastürbasyon egzersizleri boşalma kontrolünü   sağlamanın öğrenilmesinde önemli yer tutar.

Boşalma kontrolünü öğrenmede gerekli olan birtakım önemli beceriler vardır. Bunlar; nefes kontrolü, gevşeme ve rahatlama, boşalma duyumunun ilk hissedildiği anı belirlemek, boşalmanın düzenlenmesi, yakınlık için iş birliği yapmak, cinsel hazzı arttırmak, performansa odaklanmaktan vazgeçmek, partneri tatmin etmeye çalışmanın dayanılmaz ağırlığından kurtulmak, filmlerdeki sahnelerle gerçek hayatı birbirine karıştırmamak olarak sıralanabilir.

Mastürbasyon egzersizleri erken boşalma tedavisinde, boşalmanın denetimini sağlamada çok faydalıdır. Nasıl ki ilk kez bisiklete bindiğimizde dengede kalmakta zorlanırız. Bazen düşer bazen devriliriz bazen biraz gideriz. Ama sonunda bisiklete binmeyi öğrenir ve hayat boyu unutmayız. Egzersizlerle boşalma denetimini öğrenmek ve beyinde bununla ilgili yeni yolaklar oluşturmakta böyledir. Aşk kaslarının kontrolü ve boşalma denetimini öğrenmek tedavide önemlidir.

Hakkımızda

Cinsel Sorunlara,

Hipnoz, Akupunktur, Regresyon, Fitoterapi, Duygu Odaklı Terapi yöntemlerinin kombinasyonu ile hızlı ve etkili bir çözüm sunuyoruz. Detaylı bilgilendirme ve fikir edinmek için kahve eşliğinde ücretsiz ön görüşme yapmak üzere kliniğimize bekleriz.

Hizmetlerimiz

Kolay Randevu Talep Formu

    Call Now Button Şimdi Ara