Genelevler Erken Boşalmaya Yol Açıyor

Erken boşalma sorunu, her 10 erkekten 7 sinde yaşamlarının bir döneminde görülen bir cinsel işlev sorunudur.

Erken boşalmada sorun peniste değil beyindedir. Bu yüzden boşalma refleksini kontrol etmeyi beyine öğretmek gerekir. Aslında çözüm sorunun kendi içerisindedir. Yani ayrıntılı bir öykü alındığında sorunun nerede olduğu bulunabilir.        

Türk erkekleri milli olmak veya rüştlerini ispat etmek için genellikle ilk cinsel ilişkilerini genelevlerde yaşıyorlar. Hiçbir mahremiyet koşulunun bulunmadığı genelevlerde aceleyle tamamlanan ilk deneyimler erkekleri, erken boşalmaya programlayabilir ve sertleşme problemlerine yol açabilir. Orada bulunan profesyonel sex işçileri, zaman kaybetmemek için bazı manupulatif söz ve davranışlarla erkeğin erken boşalmasına neden oluyorlar. Bu ilk olumsuz deneyimlerde kimi zaman erkeğin aşağılanması, küçük düşürülmesi, mahcup edilmesi gibi travma yaratan olaylar oluyor. Bunlar erkeğin bilinç altına kazınıyor, yerleşiyor. Sonraki cinsel tecrübeler hep bu travmanın gölgesinde yaşandığı için erken boşalma sorun olarak devam ediyor. Erkeklerde yine yeniden aynı küçük düşürülme mahcup olma endişesi devam ettiği için erken boşalma kaçınılmaz olarak ortaya çıkıyor.

Gençlik çağlarında uygunsuz ortamlarda yapılan mastürbasyonlar, aldatma, cinsel mitler yani hurafeler, cinsel ilişki konusunda tecrübesizlik, yorgunluk, sıkkınlık, kızgınlık ve tedirginlik, cinsellikle ilgili gerçekçi olmayan beklentiler, cinsel uyarım eksikliği, gerekli koşulların sağlanamaması, sertleşmiş penise verilen orantısız önem, cinsel açıdan baskı altında yetişme, aşırı cinsel isteğin verdiği gerginlik, günah işleme veya suçluluk duygusu, hastalık kapma korkusu, gebe bırakma korkusu, para karşılığı kurulan ilişkiler veya genelev alışkanlığı, cinsel uyumsuzluk, bilinçaltında yatan cinsel ilişki ile ilgili olumsuz düşünceler erken boşalmanın başlıca nedenleri arasında sıralanabilir.

Hakkımızda

Cinsel Sorunlara,

Hipnoz, Akupunktur, Regresyon, Fitoterapi, Duygu Odaklı Terapi yöntemlerinin kombinasyonu ile hızlı ve etkili bir çözüm sunuyoruz. Detaylı bilgilendirme ve fikir edinmek için kahve eşliğinde ücretsiz ön görüşme yapmak üzere kliniğimize bekleriz.

Hizmetlerimiz

Kolay Randevu Talep Formu

    Call Now Button Şimdi Ara