Gizlilik Politikası

Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.

Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Bu sitede anlatılan tüm cerrahi işlemler, bilgi, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam ya da tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. “İşbu internet sitesine iletişim bilgilerini veren ziyaretçi; 6563 Sayılı Kanunun kapsamında, internet sağlayıcıların yada grup şirketlerinin her türlü reklam, tanıtım ve yapmış olduğu ve/veya ileride yapacağı her türlü kampanyalara ait bilgi elektronik iletilerinin, E-mail, SMS, IVR, telefon ve her türlü iletişim aracı ile yapılacak reklam ve bilgilendirmelerin kendisine ulaşmasını, kabul beyan ve muvafakat eder.

Kendisine 6563 Sayılı Kanun kapsamında reklam, bilgilendirme, tanıtım ve kampanyalar gönderilmesini istemeyen, ziyaretçi/ziyaretçiler, bu durumu internet sağlayıcılara, uygun iletişim vasıtalarıyla bildirmek zorundadır. Muvafakatin ortadan kalktığına dair yapılan bildirimden itibaren en geç 3 gün içerisinde bahsi geçen bildirimlere son verilir.

Hakkımızda

Cinsel Sorunlara,

Hipnoz, Akupunktur, Regresyon, Fitoterapi, Duygu Odaklı Terapi yöntemlerinin kombinasyonu ile hızlı ve etkili bir çözüm sunuyoruz. Detaylı bilgilendirme ve fikir edinmek için kahve eşliğinde ücretsiz ön görüşme yapmak üzere kliniğimize bekleriz.

Hizmetlerimiz

Kolay Randevu Talep Formu

    Call Now Button Şimdi Ara